Referenser

Emmerik Warburg

Tonmästare, musiker och producent

tel. (+45) 32 54 34 39
E-post: emmerikwarburg@hotmail.com

Martin Seeberg Musiker och kompositör E-post:martinseeberg@email.dk
Lars Svedberg Producent tel. 060-15 26 62
Stefan Nyberg Musiker och kompositör E-post: stefan.nyberg@mbox303.swipnet.se
Göran Kunstbergs Musiker och kompositör E-post:goran.kunstbergs@spray.se
Fredrik Bengtsson Producent, musiker och Inspelningstekniker, LB-Studio, Skillinge E-post: lbstudio@telia.com
Tel. 070-6736333
Olle Lindvall Musiker och kompositör olle.lindvall@home.se
Magnus Gustafsson Musik i Syd

E-post: magnus.gustafsson@ltkronoberg.se
Tel. 0470-70 03 06

Nils Hector Kafé Deluxe, Växjö E-post:nils@kafedeluxe.se
Tel. 070-155 01 17
Anders Smedenmark Producent, Musik i Syd

E-post:Anders.Smedenmark@musikisyd.se
Tel. 0470-70 03 01